Naše grafické studio se zabývá grafickým designem již od roku 1995. Máme bohaté zkušenosti v oboru grafický design a zároveň držíme krok s nejnovějšími trendy moderní reklamní grafiky. Pracujeme rychle a spolehlivě.

Můžeme vám nabídnout vytvoření corporate identity – jednotného vizuálního stylu, zahrnující tvorbu základního grafického prvku – logotypu, včetně grafického manuálu, grafické ztvárnění firemních a propagačních materiálů, vizitek, dopisních a hlavičkových papírů či firemních newsletterů, grafické návrhy inzerce, webovou prezentaci vaší firmy, animované bannery a webové aplikace. Navrhneme a zrealizujeme také grafickou podobu firemních vozidel. Pokud budete potřebovat, navrhneme a zhotovíme vám i redesign a vizuální oživení vaší stávající firemní identity.

Mezi naše grafické služby patří také grafický design a výroba tiskovin, katalogů, letáků, prospektů, plakátů, novoročenek a kalendářů. Navrhneme vám CD a DVD obaly včetně zajištění jejich výroby. Máme zkušenosti i v oblasti knižní grafiky a tvorby periodických tiskovin. Spolupracujeme pouze s kvalitními a prověřenými tiskárnami a zkušenými dodavateli.

Zabýváme se také tvorbou produktové fotografie do firemních a produktových katalogů, pro webové prezentace nebo e-shopy. Fotíme reportáže z nejrůznějších akcí, kulturních a sportovních událostí, firemních konferencí, večírků, koncertů či plesů. Nabízíme digitální zpracování vašich nafocených fotografií, jejich úpravy, montáže, retuše a barevné korekce.

Ceny grafických prací jsou stanoveny individuálně, s ohledem na rozsah, náročnost, periodicitu a termín dodání požadovaných služeb. Pro kalkulaci použijte prosím odkaz kontakt, vaše poptávka bude zpracována nejpozději do dalšího pracovního dne.